Serdecznie dziękujemy za udział w turnieju siatkówki ,,Family Cup” rocznik 2013/…

[ad_1]
Serdecznie dziękujemy za udział w turnieju siatkówki ,,Family Cup” rocznik 2013/2014👍, który zakończył nasz wspaniały rok💪.

Wasza obecność i zaangażowanie sprawiły, że to wydarzenie było wyjątkowe👌.

Ten sezon był pełen zaangażowania, pasji i wspólnych sukcesów❤️🏐.

Życzymy Wam udanych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia po wakacjach, z nową energią i gotowością do kolejnych sportowych wyzwań!🌞🏞️

Ślimak
Rosa3D
Grupa PGE
Gmina Halinów
Adam Ciszkowski
Maropak


[ad_2]

Zobacz na Facebooku